De echte voetballiefhebber moest vanmorgen al op tijd bij DKB zijn. Om 8:30 mochten de toppers van de JO7-1 aantreden voor een spannende pot tegen SVV.
We zaten er meteen lekker in en we kunnen zien dat we steeds beter worden met elkaar!
Dit resulteerde dan ook in een sterke 4-3 overwinning. Lennon (2), Jop (1) en Shahrokh (1) namen de doelpunten voor hun rekening terwijl Mason en Amy met goed voetbal en puike verdedigende acties ervoor zorgden dat SVV niet vaker wist te scoren.
De tweede pot was er eentje om gauw te vergeten, er werd tegen DKB niet geluisterd en we deden niet wat we hadden afgesproken. 11-0 aan de kont was het resultaat.
Dit werd uiteraard even nabesproken en de spelers wisten zelf goed te vertellen wat er niet goed ging en wat er beter moest.
Ze waren dan ook super gemotiveerd om zich te revancheren in de laatste wedstrijd. Dat was een beetje pech voor FC Coevorden JO7-2, want revancheren hebben ze gedaan! Dankzij de strijd van iedereen, maar liefst 5 doelpunten van Lennon, een goal van Mason en hier en daar wervelende acties van Jop (zelfs een panna), Shahrokh en Amy werd er een klinkende 6-0 overwinning behaald.
Al met al was het weer een prima en leerzame, maar vooral super leuke voetbalochtend waarin de toppers het top hebben gedaan! Klasse toppers!!


